SUPREMIS-pierwszy Złoty Partner SAP w Polsce

Zarządzanie firmą w dobie informatyzacji wiąże się z korzystaniem z programów wspomagający proces kierowania organizacją. SAP Business One jest to zintegrowane narzędzie do efektywnego i sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Oprogramowanie dla firm stworzone przez niemiecki koncern zostało zaprojektowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. System ERP – SAP Business One niesie wiele korzyści dla użytkującej go firmy. Połączenie wielu funkcjonalności w jednej aplikacji pozwala na bezpośredni dostęp do bieżących informacji. Dlatego SAP Business One ułatwia przedsiębiorstwom pokonywanie konkurencji, a także zwiększenie efektywności swoich działań. SAP Business One wspiera takie obszary działalności firmy jak: Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Zarządzanie produkcja, Zakup i Sprzedaż, CRM, Zarządzanie nieruchomościami.

Oprogramowanie dla firm marki SAP dystrybuowane jest przez certyfikowanych partnerów na całym świecie, którzy są gwarancją profesjonalizmu i doświadczenia. Pierwszym Złotym Partnerem SAP w Polsce  została firma SUPREMIS, która od 8 lat świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Tytuł ten SUPREMIS zawdzięcza ciężkiej pracy oraz największej ilości wdrożeń systemu SAP Business One. SUPREMIS specjalizuje się we wdrożeniach systemów do zarządzania firmą, a także w usługach posprzedażowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku oprogramowania do zarządzania, firma SUPREMIS umożliwia swoim klientom dostosowanie systemu SAP Business One według indywidualnego zapotrzebowania nabywcy.