Świeże domowe soki dodają energii

Picie naturalnych, domowych soków oczyszcza organizm, wspomaga trawienie, obniża nadwagę, usuwa zmęczenie i dodaje ciału energii i witalności. Sok z kartonu nigdy nie będzie smakował, jak świeży soczek wyciśnięty w domu. Taką porcje witamin można nawet zabrać do pracy (wcześniej oczywiście przelewając go do termosu), może w zupełności zastąpić porcję dziennej kawy. To zajmuje odrobinę czasu, ale efekty smakowe i zdrowotne są zaskakujące.

 

Świeże domowe soki dodają energii

 

Pijąc kilka razy dziennie soki polepszy ci się skóra i włosy. Mało tego zdobędziesz przede wszystkim więcej energii, co na wiosnę akurat jak znalazł. Będziesz mogła to świetnie wykorzystać przy wspaniałych, słonecznych spacerach czy porannym joggingu. A wilczy apetyt na słodycze i niezdrowe jedzenie na przykład z Maca zmniejszy się.

 

Wspaniała mieszanka grejpfruta i pomarańczy

 

Taki sok to bogactwo błonnika i bioflawonoidów. Jak wiadomo błonnik wspomaga perystaltykę jelit, daje poczucie sytości czy pobudza ukrwienie jelit.  Co ważne, taki sok należy wypić do 40minut po wyciśnięciu, po tym czasie przeciwutleniacze ulegają rozkładowi. Przeciwutleniacze wspierają naturalne mechanizmy obronne komórek człowieka, więc są dla nas bardzo istotną substancja roślinną

 

Udana Randka buraka marchwi i jabłka

 

Burak również posiada właściwości detoksykacyjne, eliminuje mocznik z organizmu, usuwa szkodliwe drobnoustroje, obniża poziom cholesterolu czy hamuje procesy gnilne w jelitach.