Thriller „Człowiek w bandażach” – znika z księgarskich półek!

Długo wyczekiwany przez czytelników thriller „Człowiek w bandażach” miał swoją premierę 25 stycznia 2023 i już przed upływem miesiąca zaczął znikać z księgarskich  półek! Zapowiadany jako książka mrożąca krew w żyłach, jeszcze przed wydaniem cieszył się dużym zainteresowanie klientów.

Choć można by pomyśleć, że krwiste i brutalne klimaty (porwana kobieta i sadyści) już dawno się czytelnikom przejadły, to sprzedaż „Człowieka w bandażach” wskazuje że jest wprost przeciwnie.

„Człowiek w bandażach” – dodruk w księgarni

Spragnionym brutalnej lektury czytelnikom na przeciw wyszło wydawnictwo, które niemal natychmiast zleciło dodruk popularnej książki i już 23 lutego pozycja ponownie pojawiła się w księgarniach.
Dziś można ją kupić m.in w Empiku, Bonito.pl, Taniej Książce, Bookarest czy Gildii.

O czym jest ten thriller i czy warto czytać?

Na pytanie o to, czy warto mogą odpowiedzieć tylko czytelnicy, a o czym? Wg opisy wydawcy to połączenie thrillera i kryminału, który przeraża fabułą, skalą okrucieństw i pokazuje człowieka jako (trudno zaprzeczać) – najgorsze zwierzę. Uwaga: „Człowiek w bandażach” stanowi drugi tom, pierwszym był „Pan Strach”. To ważna informacja, ponieważ część czytelników twierdzi, że oba tomy można czytać oddzielnie, a część, że wręcz przeciwnie.

Opis wydawcy:

„Książka, która szarpie nerwy, nie pozwala zasnąć, przeraża okrucieństwem i stawia trudne pytania bez prostych odpowiedzi. Thriller, powieść sensacyjna i kryminał w jednym! Po rocznej ciszy i ukrywaniu się przed policją do Trenton powracają artyści sadyści. Tym razem ich plan jest lepiej dopracowany, a oni sami transmitują swoje poczynania w Internecie. Na żywo!
Kto tym razem padnie ich ofiarą i czy naprawdę istnieją przypadki? Co się stało z emocjonalnie zniszczoną po poprzednim porwaniu Amelią? Czy policja znów okaże się bierna, a sprawy będą musieli załatwiać zwykli ludzie? Skorumpowany i pozbawiony uczuć burmistrz ma tajemnice, o których nie mówi nikomu.
Kobieta wychowana w idealnym środowisku staje oko w oko z tymi, którzy chcą jej odebrać wszystko.
Przypadkowo wplątany w wir wydarzeń student miewa sny budzące lęk i bolesne wspomnienia.
Kto naprawdę jest katem i czy złe doświadczenia usprawiedliwiają czyny?
Człowiek w bandażach to drugi tom świetnie przyjętego przez czytelników Pana Stracha.

Osobom, które były przerażone częścią pierwszą, zaleca się nie czytać nocą!”

Książkę polecają autorzy:

 • Adam Widerski, autor kryminałów „Odwyk”, „Proroctwo” i „Sznyta”
  „Zaskakująca fabuła, wartka akcja i mrożące krew w żyłach wydarzenia, o których nigdy nie zapomnisz. Polecam Adam Widerski”
 • Catherine Reiss, autorka thrillerów „Fetor” i „Pokój już na Ciebie czeka”
  Czytelnik sam musi odpowiedzieć sobie na pytanie: jak bardzo ten fikcyjny świat jest
  podobny do tego, w którym żyjemy? Ostrzegam, sceny wykreowane przez Alex Sand mogą
  zostać uznane za kontrowersyjne i trudne do udźwignięcia. Czytasz na własną
  odpowiedzialność.
 • oraz A.P. Mist, autorka powieści „Zaginiona” i „Serce pierwszego kontaktu”
  Mrożąca krew w żyłach, brutalna, przerażająco dobra! Ta książka namiesza Wam w głowach
  i sprawi, że od teraz STRACH będzie towarzyszył Wam na każdym kroku.
  Polecam!”

Podsumowując, po kilku dniach braku dostępności książki, znów można ją kupić, pamiętając jednak o ostrzeżeniu, które mówi wprost: to nie jest lektura dla osób o słabych nerwach i dużej wrażliwości.