Torebki, które można nosić latem

Torebki, które można nosić latem

 

Lato lubimy szczególnie, zwłaszcza z jednego powodu, można sobie pozwolić na noszenie mniej standardowych torebek! Teraz jest idealna pora na wyciągnięcie kopertówek w szalonym kolorze lub o niecodziennym wzorze. Torebka w kształcie ananasa? Czemu nie?!

 

Torebka w wielkim mieście

 

Jaką torebkę najlepiej wybrać na lato, jeśli nigdzie nie wyjeżdżamy i musimy całe wakacje spędzić we własnym mieście? To oczywiste – taką, która będzie nam przypominać o upalnych dniach spędzonych np nad morzem. Dobrym rozwiązaniem będzie torebka wyglądem przypominająca kosz piknikowy. Na ogół torebki te są bardzo pojemne i idealnie sprawdzą się przy wyjściu ze znajomymi. Minusem takich torebek jest fakt, że w zdecydowanej większości przypadków są to torebki, które nosimy w ręku, co może być niewygodne lub uciążliwe. Dla miłośniczek torebek, które można przewiesić przez ramię, ciekawą alternatywą będzie ekotorba. Na rynku dostępne są przeróżne warianty nadruków oraz rozmiarów takich toreb, więc każda z nas z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowym plusem jest fakt, że ze względu na tkaninę, z jakiej wykonane są te torebki, łatwo jest je utrzymać w czystości – wystarczy je po prostu wrzucić do pralki.

Minimalizm wiecznie modny

 

Jeśli nie lubicie lub akurat nie potrzebujecie dużej torebki, to idealnym rozwiązaniem jest kopertówka. Ostatnio kopertówki są jednym z najmodniejszych dodatków, a latem można zaszaleć z ich kolorem i krojem. Kopertówka jest też o tyle wygodna, że nie może pomieścić dużo, więc też nie będzie ciężka i nie będzie powodować bólu ramienia spowodowanego wbijającym się w nie paskiem.