Wieczór kawalerski i panieński – jak to ugryźć

Zanim dwoje zakochanych przysięgną sobie wzajemną miłość, przychodzi czas na ostatnie szaleństwo.

Wieczór kawalerski oraz wieczór panieńskie w dzisiejszych czasach często jest łączony. Nie brakuje oczywiście zwolenników imprezowania osobno. Utarło się już, że dobra impreza tego typ powinna mieć akcenty erotyczne. Jednak coraz częściej i z tego się rezygnuje.

Organizacja wieczoru kawalerskiego zazwyczaj spada na świadków lub najbliższych przyjaciół przyszłego młodego pana. Wiedzą oni jak zadowolić kumpla. Nie da się ukryć, że nie każdy mężczyzna preferuje dom publiczny bądź lokal ze striptizem. Są mężczyźni, którzy najlepiej spędzą czas aktywnie. Jeśli nasz przyjaciel to właśnie taki mężczyzna, możemy zorganizować świetną zabawę na polu do paintballu lub na torze do jazdy gokartami. Równie często podczas poszukiwań pomysłu na miejsce imprezy wybierane są lokale, w których można zagrać na przykład w bilard bądź w kręgle.

Organizacja wieczoru panieńskiego również przejmowana jest głównie rzez przyjaciółki. Bardzo często taka impreza zaczyna się już w domu. Po kilku drinkach wypitych w zaciszu domowym, dziewczyny często wychodzą na miasto. Kobiety często po prostu wpadają do pobliskich pubów. Bawią się na całego wędrując po mieście aż do zamknięcia ostatniego lokalu. Częstym pomysłem jest zamówienie do domu striptizera. Dopiero po jego występie nakręcone kobiety wyruszają na podbój wrażeń. Oczywiście i tutaj należy kierować się przekonaniami przyszłej panny młodej. Jeśli jest ona zwolenniczką domówek, nie warto na siłę wyciągać jej do zatłoczonych lokali. Mogłoby to tylko popsuć zabawę. Warto zadbać o gadżety typowe dla wieczoru panieńskiego. Z łatwością w internetowych sklepach zakupimy na przykład słomki do napoi w kształcie męskiej części ciała. Możemy zamówić również tort o kształcie męskiego torsu bądź tyłeczka pana w bieliźnie. Jeśli panna młoda jest nieco bardziej odważna, dobrym pomysłem będzie tort w kształcie penisa.

Jeśli organizujemy wspólną imprezę dla obojga, musimy uważać, aby nie przesadzić z atrakcjami. Warto wtedy zapytać obojga, czy zgadzają się na taniec erotyczny na przyjęciu. Oczywiście w równym stopniu dbamy o obojga. Jeśli planujemy niespodziankę w postaci pięknej, tańczącej kobiety, nie możemy zapomnieć o mężczyźnie dla młodej panny.

We wszystkim warto sugerować się tym, co lubią narzeczeni, a czego nie tolerują. Wtedy zabawa będzie na pewno niezapomniana.