Wigilijne spotkania firmowe coraz częściej organizowane w hotelach

hotel-lodzJak co roku, gdy zbliża się czas świąt Bożego Narodzenia, w wielu firmach rozpoczynają się przygotowania do spotkań firmowych. Coraz częściej popularny „śledzik” jest organizowany w hotelach. Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Firmy coraz częściej decydującą się na przygotowywanie spotkań świątecznych dla swoich pracowników, a także dla klientów i kontrahentów. To nie tylko okazja do spotkania się, ale również wyrażenia szacunku i podziękowania za cały przepracowany wspólnie rok. Uroczysta kolacja jest wobec wtedy najlepszym wyborem. Naturalnie, nie trzeba szykować jej samodzielnie – wystarczy tylko skorzystanie z zewnętrznych usług, aby móc spędzić czas w miłej atmosferze.

Również hotele oraz hotelowe restauracje wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom klientów biznesowych, przygotowując dla nich kolacje wigilijne pełne pyszności. W menu znaleźć można między innymi takie bożonarodzeniowe hity kulinarne jak filety z karpia, pstrągi, zupa grzybowa, barszcz czerwony z pierożkami, żurek świąteczny, pierogi z kapustą i grzybami, także desery takie jak piernik świąteczny, strucla makowa. Najczęściej do wyboru jest kilka menu świątecznych serwowanych lub dostępnych jako bufet, dlatego można dopasować je indywidualnie w zależności od budżetu przeznaczonego na świętowanie.

Z takich ofert skorzystać można również w Łodzi, gdzie wiele hotelowych restauracji oraz sal bankietowych przed świętami gości pracowników, klientów i kontrahentów licznych firm łódzkich i z okolic. Warto się spieszyć, jeżeli pragnie się skorzystać z oferty. Można zapoznać się z nimi już teraz, wpisując do wyszukiwarki słowa typu „Łódź hotel”, aby sprawdzić propozycje dla danej lokalizacji. Niemalże każdy hotel jest w stanie zorganizować wieczór wigilijny.

Często może być on również połączony z imprezą integracyjną, szkoleniem czy też ze spotkaniem biznesowym. W przypadku hoteli można również urządzić spotkania kilkudniowe, ponieważ można na miejscu skorzystać z noclegów.

Jeżeli chcesz zdecydować się na organizację firmowej wigilii, która będzie dopięta na ostatni guzik, warto wykonać rezerwację już teraz!