Zabegi relaksujące i oczyszczające ciało.

Mnóstwo znakomitych wynalazków wyszło z rąk Anglików, a jednym z takich urządzeń jest detox. Detox jako metoda uzdrawiania ciała staję się coraz bardziej popularna na całym globie. Mówi się o tym, że jest to połączenie tradycyjnej chińskiej medycyny oraz medycy konwencjonalnej. Na czym polega oczyszczanie? Otóż do naczynia, na kształt małej wanienki, kładziemy stopy na czasu okołu 30 minut. Jony przedostają się do naszego ciała, za pomocą 2000 porom, które mamy na naszej stopie. Bez problemu możemy dostrzec, że ten przyrząd jest skuteczny, albowiem woda często zmienia kolor, staję się coraz bardziej tłusta a także można wyczuć nieprzyjemny zapach fajek (jeśli ktoś jest nagłym palaczem).

Czy istnieje jakąś inna opcja dla foteli do masażu. Są one przecież dość dużych gabarytów, a jednocześnie droższe. Jedną z alternatywnych opcji jest mata masująca. Tak samo jak w fotelu masującym, mata jest sterowana na pilot. W programie maty masującej znajdziemy aż sześć rodzajów masażu. Jestem w 100% pewien, że każdy znajdzie coś co lubi. Części ciała na których wykonywany jest masaż to : plecy, pośladki, nogi oraz szyja.

Peeling kawitacyjny to system, przy pomocy którego możemy szybko zregenerować swoją skórę. To małe urządzenie z dużym pozytywnym skutkiem odnajduję się w walce ze zmarszczkami, cellulitem oraz z innymi problemami skórnymi. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego korzysta z wibracji ultradźwiękowych. Dzięki tak zaawansowanej technologii pozbędziemy się meszków włosowatych, wągrów, zaskórniaków, serum z porów oraz szkodliwych bakterii.