Gratka dwulatka i inne książeczki

Fenomenalne połączenie zabawy z nauką – to właśnie książeczka edukacyjna Gratka dwulatka – cz.2. Pełna ciekawych zadań polegających głównie na przyklejaniu nalepek powoduje, że jest ona idealne dla najmłodszych dzieci. Mogą one poznawać świat nawet, jeśli nie potrafią jeszcze czytać ani pisać.

Przy pomocy opiekuna, mogą posiąść wiedzę przydatną w późniejszym życiu. Dowiedzą się wielu interesujących rzeczy na temat otaczającego je świata. Samo przyklejanie naklejek dodatkowo poprawia zdolności manualne, ćwicząc małe paluszki i nadgarstki.

Dwuletnie dzieci nie potrafią jeszcze czytać ani pisać, ale z pewnością mogą poznawać świat na wiele innych sposobów. Malowanki dla 2 latka są jedną z lepszych metod na wspomaganie rozwoju malucha. Pozwalają mu poznawać świat, jednocześnie ćwicząc zdolności manualne.

Rysowanie i kolorowanie jest wspaniałym przygotowaniem do późniejszej nauki pisania. Dodatkowo, w trakcie takich zabaw nasza pociecha może uczyć się rozpoznawania kolorów oraz przedmiotów, które koloruje w malowance.