Idealny prezent dla przyjaciółki

Któż zna nas lepiej niż własna przyjaciółka? Nawet rodzice nie znają większości sekretów, o który wie przyjaciółka. Dlatego, gdy obchodzi ona jakieś święto, to jesteśmy zobowiązani postarać się o jak największą atrakcję. Bo prezenty wcale nie muszą być materialne.

1. Wspólny dzień pełen wrażeń

Prawdziwa przyjaźń polega na spędzaniu razem czasu. Niekoniecznie na co dzień, ale zwykle znamy się na tyle, że byliśmy już z przyjaciółką niemal wszędzie. Dlatego trudno jest ją czymś zaskoczyć. Można kupić bilety lotnicze i zrobić jej niespodziankę. Zawieźć na lotnisko, a tam po prostu wpakować do samolotu i zabrać na wspaniałą wycieczkę.

2. Prezent-pamiątka

W przyjaźni ważne jest to, że pewnie rzeczy są zrozumiałe tylko dla tej pary. Stąd też prezenty symboliczne są niesamowicie ważne i wzruszające, bo przypominają o pięknych chwilach spędzonych razem. Mogą to być specjalnie oprawione zdjęcia, zmontowany film ze wspólnych spotkań lub jakiś drobiazg, który kojarzy się z jakimś ważnym wydarzeniem.

3. Prezent-marzenie

Skoro znamy przyjaciółkę jak własną kieszeń, to powinniśmy wiedzieć jakie ma marzenia. Spełnienie tego marzenia może być świetnym prezentem. Może przyjaciółka zawsze chciała pójść w jakieś ciekawe miejsce? Dostać piękną biżuterię? Grunt to obserwacja, wtedy potrafimy wyczytać, co przyjaciółka chciałaby dostać, a do tego dorzucić jakiś drobiazg.

Każda przyjaciółka doceni jakiekolwiek starania. Najważniejsza jest i tak pamięć.