Mała rewolucja, czyli film z nocy poślubnej

Tradycyjne ślubne fotografie w studiu fotograficznym? Sesja zdjęciowa w parku, starej fabryce, na polu kukurydzy lub podczas szaleństw na basenowej zjeżdżalni? Płyta DVD z 30 minutowym filmem z wesela w formie teledysku? A może niecodzienny reportaż z nocy poślubnej?

 

Film z nocy poślubnej poproszę

noc poślubnaPlanując ślub i wesele przyszli małżonkowie dokładają wszelkich starań, aby były to niezapomniane uroczystości. Słono płacą za ślubne stroje, wystrój weselnej sali, auto, którym podjadą pod kościół, fotografa oraz wideofilmowanie. Wynajmując firmę filmującą Młoda Para liczy na niebanalną pamiątkę z tej wyjątkowej i niepowtarzalnej nocy. Chcąc uwiecznić te niepowtarzalne chwile coraz więcej nowożeńców decyduje się na film z nocy poślubnej. Firmy zajmujące się tego typu nagraniami dają Młodej Parze możliwość wyboru płci kamerzysty, wypożyczają kostiumy, a nawet dysponują pokaźnym zbiorem gotowych, filmowych scenariuszy.

 

Dyskretnie, kameralnie, niepowtarzalnie

Reportaż z nocy poślubnej to wydatek rzędu 500-1500 zł. Cena uzależniona jest między innymi od rodzaju filmu. Młoda Para może zaprosić kamerzystę do usłanego różami i migoczącego blaskiem świec hotelowego pokoju, do parku, na plażę lub w inne, wymarzone miejsce. Bez obaw, dobry operator doskonale wie co zrobić aby filmowana para nie czuła się skrępowana. Co więcej, współczesne kamery cyfrowe są tak małe, że niemal niezauważalne. Młodzi małżonkowie mogą zapomnieć o obecności obcej osoby, w pełni cieszyć się sobą i celebrować tą niecodzienną chwilę. A po chwilach pełnych miłosnych uniesień kamera Sony z wbudowanym projektorem pozwoli Młodej Parze na wyświetlenie nakręconego filmu bezpośrednio na ścianie lub suficie sypialni. Prawda, że zapowiada się interesująco?

 

Bez względu na toczy wspomnienie miłości, młodości i namiętności zostanie uwiedzione w formie filmu czy pozostanie tylko w sercach Wszystkim przyszłym małżonkom życzymy niezapomnianej i pełnej wrażeń nocy poślubnej.