Modne akcesoria dla kobiet

Modne akcesoria dla kobiet
Nie od dziś wiadomo, że możemy mieć na sobie najpiękniejsze, najlepiej skrojone i dopasowane kolorystycznie ubrania, ale jeśli nie mamy odpowiednich dodatków, to cała stylizacja może wydawać się mdła i nijaka. Jednocześnie możemy założyć zwykły, bawełniany top i klasyczne jeansy, ale będziemy wyglądały fenomenalnie, bo cały efekt stworzy biżuteria, którą dobrałyśmy do tej, na pozór banalnej, stylizacji.

 

Duże też jest piękne
W tym sezonie najmodniejsze są naszyjniki w rozmiarze XL. Duże, barwne i przykuwające uwagę naszyjniki – takie uświetnią każdą stylizację, zarówno tę wieczorową, jak i biznesową. Jeśli chcecie zwrócić na siebie czyjąś uwagę, wybierzcie ten naszyjnik, na którym rządzi kolor. W sklepach można znaleźć przepiękne, duże naszyjniki z kolorowymi oczkami i sznurkami poprzeplatanymi tak, aby tworzyły fantazyjne wzory.

 

Moda na festiwal

 

Jeśli wybieracie się w wakacje na letni festiwal, to koniecznie zaopatrzcie się w akcesoria w stylu boho, będące chyba już nieodłącznym elementem festiwalowych stylizacji. Opaska na włosy, w którą wplecione są kwiaty albo kolorowe piórka. Jako dopełnienie stylizacji zaopatrz się w torbę – worek z frędzlami, w której pomieścisz wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Bardziej ciągnie cię w stronę klimatów grungowych? Postaw na ciężkie wisiory i masywne kolczyki, np w kształcie krzyży, zamiast torebki postaw na plecak, który jest dużo wygodniejszy od torebek ze względu na to, że nie spada Ci notorycznie z ramienia i dzięki czemu możesz się zupełnie oddać festiwalowemu szaleństwu.

Nerdy czy lenonki?
W kwestii okularów, jeśli chcemy podążać za trendami, musimy odstawić swoje ukochane nerdy do lamusa. Może w przyszłym sezonie powrócą do łask, ale obecnie triumfy święcą oprawki, które są wariacjami na temat klasycznych lenonek oraz „kocie” oprawki, a najlepiej w rozmiarze XL. W tym sezonie wracamy również do klasyki. Oprawki stylem przypominające fakturę oprawek z lat 40-tych są jednym z hitów tego sezonu. Powyższa lista jest zaledwie garstką informacji na temat modowych hitów sezonu.