Romanse i erotyki – październikowe premiery Waspos

Jesień, jesień! Na fanów literatury romantycznej i erotycznej, czekają już najnowsze premiery specjalizującego się w tym gatunku wydawnictwa Waspos. Oficjalny FanPage wydawnictwa Waspos zaprezentował właśnie pięć książek, po które mogą sięgnąć wielbiciele pikantnych pozycji.

Co znajduje się na liście książkowych romansów?

.

11.10.2021 – premiera książki „Nie zapomnisz o tym, co Ci zrobiłem”, autorstwa Alex Sand. Z opisu wydawcy zapowiada się tu ciekawa literatura romantyczno-obyczajowa, a z pierwszych opinii, jakie pojawiły się w sieci wynika, że to nie tyle erotyk, co ciepły romans krążący wokół tajemnic z przeszłości.
Gdzie znaleźć? M.in. w Empiku: https://www.empik.com/nie-zapomnisz-o-tym-co-ci-zrobilem-sand-alex,p1279645246,ksiazka-p

Opis wydawcy:
Masz czasem wrażenie, że to, co kiedyś zrobili ci inni, odbija się na twojej teraźniejszości i utrudnia zbudowanie nowej relacji? Mam dla ciebie złą wiadomość: to nie jest wrażenie. Cassie jest agentem ubezpieczeniowym i właśnie przeprowadziła się z Monachium do Berlina w poszukiwaniu nowej pracy. Jack jest synem prezesa dużej korporacji ubezpieczeniowej. Życie łączy ich losy na dworcu głównym w Berlinie, gdzie ona, zanurzona w trudnych wspomnieniach, o mały włos nie wpycha go pod pociąg.
To na tym dworcu wiele lat temu jej matkę spotkała tragedia, która stała się ciążącą tajemnicą. Cassie jest dziś dorosłą kobietą i sama ma córkę, z którą stara się budować przyjacielską relację, mimo że również nie mówi jej o niektórych rzeczach. Jack wydaje się mieć wszystko. Pieniądze, kobiety, dobrą pozycję społeczną, nienaganny wygląd. Czy jednak i on nie ukrywa czegoś przed światem? Czy nie chowa się za maską mężczyzny w idealnie dopasowanym garniturze, wiedząc, że pod spodem są tylko blizny po tym, co lata temu zrobił mu ktoś najbliższy? Losy tych dwojga łączą się w jednej firmie i choć tajemnice, których nie chcą sobie wyjawić, utrudniają im otwarcie się na nową znajomość, to coś ciągnie ich ku sobie. Czy trudna przeszłość i wewnętrzne „połamanie” bohaterów nie sprawią, że przegapią oni coś ważnego? Odpowiedzi są jak życie: nieoczywiste i nieprzewidywalne.

14.10.2021 – premiera książki „Karczmarka”, autorstwa Katarzyny Muszyńskiej. Z opisu wydawcy zapowiada się ciekawa książka o pościgu karczmarki, która uciekając przed tropicielem próbującym pozbyć się świadka, próbuje się odnaleźć w świecie, do którego nie do końca pasuje. To historia o wyrzutach sumienia, więzach rodzinnych, przyprawioną słowiańską mitologią.
Gdzie znaleźć? M.in. w Empiku: https://www.empik.com/karczmarka-muszynska-katarzyna,p1283972800,ksiazka-p

Opis wydawcy:
Los potrafi być przewrotny, a to jak prowadzi przez życie śmiertelników, nie zawsze jest usłane różami. Dość boleśnie przekonała się o tym Żywia. Karczmarka, serwująca najlepszą potrawkę z zająca w całej Polanii, ale również wiedząca, którą wizje niejednokrotnie wpędziły w tarapaty. Od zawsze inna, wyśmiewana i niepasująca do czasów, w których przyszło jej żyć. Gdy traci dom, jej brat znika, a ona słyszy coś, czego nie powinna, kolejny raz musi uciekać. Jej śladem rusza najlepszy tropiciel w kraju, a przeznaczenie popycha ją w jeszcze większe kłopoty. Gdy na swej drodze spotyka złodzieja i kata, nie wie, że ich ścieżki już zawsze będą się ze sobą przeplatać. Odkrycie, komu może zaufać, gdy nad głową unosi się topór, nie będzie łatwe, tym bardziej jeśli serce i rozum podpowiadają zgoła co innego. „Karczmarka” to historia o wyrzutach sumienia, sile rodzinnych więzi i miłości, która nie zawsze jest oczywista. A to wszystko okraszone słowiańską mitologią, w której aż roi się od różnorakich demonów.

19.10.2021 – premiera książki „W imię zemsty”, autorstwa Kingi Litkowiec. Wielbiciele mocnych erotyków przyprawionych dużą porcją soczystych scen, ale i ciekawych wątków, które tworzą w tej literaturze spójną i bardzo zgrabną całość, będą zachwyceni! Gdzie kupić? M.in. w Taniej Książce: https://www.taniaksiazka.pl/w-imie-zemsty-kinga-litkowiec-p-1575530.html
Opis wydawcy: Gdy przychodzi czas zemsty, nikt nie może czuć się bezpieczny. Joaquin Ferro po latach chce odebrać życie temu, kto sprawił, że stał się Katem z Los Angeles. Jest w stanie zrobić wszystko, by zakończyć to, nad czym tak długo pracuje. Potrzebuje kogoś, kto pomoże mu w realizacji jego planu. Elena van Celluci jest jego tajną bronią i szansą na lepszą przyszłość. Dziewczyna latami więziona przez własnego ojca wydostaje się z piekła. W życiu jednak nie ma nic za darmo. Elena przekonuje się o tym bardzo szybko – w momencie, w którym Joaquin informuje ją, czego chce w zamian.
Pragnienie zemsty i smak pożądania tworzą zabójczą mieszankę, która gotowa jest wybuchnąć w każdej chwili. Dwójka na pozór zupełnie różnych ludzi odkrywa, że łączy ich nie tylko wspólny wróg. Do czego będą zdolni, by zwyciężyć?

22.10.2021 – premiera książki „Ernesto Verde. Ostateczna Rozgrywka”, autorstwa Pauliny Nowaczyk. Z opisu wydawcy wynika, że będzie to doskonała pozycja dla tych fanów gatunku, którzy cenią głównego bohatera w typie „Zimny drań” i kobieciarz, oraz bohaterkę, która przedziera się przez jego pancerz i zaczyna stawać się czymś więcej niż zdobyczą.
Gdzie kupić? M.in. w Taniej Książce: https://www.taniaksiazka.pl/ernesto-verde-ostateczna-rozgrywka-3-paulina-nowaczyk-p-1577815.html
Opis wydawcy:
Ernesto Verde – największy drań i kobieciarz, jakiego znamy. Życie towarzyskie oraz interesy to jego chleb powszedni. Dobry przyjaciel, ale słaby partner. Czy to się zmieni? Jego rzeczywistość nabiera innego wymiaru, kiedy wyjeżdża do Stanów. Pewnego dnia na jego drodze pojawia się śliczna Amerykanka, która za kilka miesięcy ma wyjść za jego wspólnika. Verde nie zamierza cofnąć się przed niczym. Faith staje się jego obsesją i pożądaniem. Nieszczęśliwa miłość czy gorący romans? Czy Ernesto i Faith postawią wszystko na jedną kartę i zaryzykują, dając się ponieść emocjom?
Ostatni tom „Upadłych Diabłów” z gorącej Hiszpanii przeniesie nas wprost do serca Stanów. Czy w Verdem obudzi się diabeł i porwie nas w otchłań pożądania oraz własnych demonów? Jedno jest pewne, Ernesto nie da nam chwili wytchnienia.

27.10.2021 – premiera książki „Teija. Czarna róża”, autorstwa Alexandry Claire. Z opisu wydawcy wynika, że z tą lektura czeka nas przyjemność odkrywania losów May, która uciekając od przeszłości, przeprowadza się wraz z bratem do nowego miasta. Niestety, spokój nie jest jej pisany: kobieta staje się świadkiem wypadku, mało tego, ratuje w nim życie człowieka, który wprowadzi w jej codzienność sporo zamieszania
Gdzie kupić? M.in. w Empiku: https://www.empik.com/teija-czarna-roza-claire-alexandra,p1283972776,ksiazka-p

Opis wydawcy:
Przeprowadzka z bratem do nowego miasta. Pójście na studia i do wymarzonej pracy. Ucieczka od przeszłości. Rozpoczęcie nowego rozdziału. Dla May Shannon taka propozycja wydała się idealna. Gdy ją przyjęła, a plan się powiódł, nareszcie mogła odetchnąć z ulgą. W końcu zyskała spokój. Jednak gdy pewnego dnia jest świadkiem wypadku samochodowego i ratuje życie Jasego Callowaya, ten spokój znów zostaje zaburzony.
Czy dla May może być teraz coś gorszego? Okazuje się, że może, kiedy na jej drodze do szczęścia stanie ktoś, kto będzie próbował zniszczyć wszystko, co budowała przez ostatnie miesiące.