Wyposażenie gastronomii w sprzęty Stalgast

Stalgast to rodzima marka, obecna na rynku polskiej gastronomii od 1992 r. W trakcie działalności firmy jej rzetelność oraz jakość oferowanych produktów zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone. Dzięki nieustannej pracy i ustawicznym doskonaleniu technologii, marka Stalgast szczyci się bogatą ofertą ponad 7 000 produktów dostępnych w ciągłej sprzedaży oraz miejscem lidera, jeśli chodzi o produkcję wyposażenia gastronomicznego w Polsce.

Kompleksowy charakter asortymentu firmy Stalgast, dostępny w naszym sklepie, pozwoli Państwu w pełni zagospodarować każdy punkt gastronomiczny, niezależnie od jego przeznaczenia. Dzięki temu proces urządzania pizzerii, cukierni, piekarni czy restauracji zostanie w znacznej mierze przyspieszony i ułatwiony. W ofercie posiadamy m. in.: akcesoria kuchenne, zastawy i przybory stołowe, urządzenia do termicznej i mechanicznej obróbki żywności, witryny chłodnicze, urządzenia barowe, zastawę bufetową oraz zmywarki a także pełne sanitarne wyposażenie zaplecza w postaci m.in. stołów do pracy, pod ekspres do kawy i z wbudowanymi zlewami, a poza tym również szafek (w tym wiszących), półek oraz regałów. Ofertę naszego sklepu kierujemy także do firm zajmujących się cateringiem. Znajdą Państwo u nas składane stoły i krzesła (w tym również dla dzieci) oraz urządzenia grzewcze, które pozwolą cieszyć się gościom posiłkiem na świeżym powietrzu nawet wówczas, gdy przyjdą chłodniejsze dni.

Proponujemy Państwu również produkty, które zapewnią utrzymanie odpowiedniej czystości w miejscu pracy, a więc odzież zmienną, środki chemiczne, urządzenia UV i pojemniki na odpadki.
Podstawą wykonania większości produktów spod znaku Stalgast jest stal nierdzewna, a więc materiał w pełni odporny na korozję, co w środowisku gastronomicznym ma niebagatelne znaczenie, gdyż kontakt z wodą oraz odpadkami organicznymi jest nieunikniony. Dzięki jej zastosowaniu mają Państwo gwarancję trwałości produktów i pewność, że będą służyły przez długie lata.

Wszystkie produkty marki Stalgast, które są dostępne w naszym sklepie, posiadają atesty jakości i odpowiednie certyfikaty, jakie są wymagane przez przepisy sanitarne obowiązujące w Polsce. Warto również podkreślić, że wyposażenie gastronomiczne oferowane przez Stalgast zostało zarekomendowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni, a sama firma bierze czynny udział w tworzeniu bezpiecznego dla środowiska systemu zbierania zużytego sprzętu elektrycznego, za co została wyróżniona certyfikatem Eko-Rzetelności. Pełną gamę produktową znajdą Państwo w sklepie https://www.goga-gastro.pl/manufacturer/stalgast